Šamanské a celostní léčení, Medicínský kruh

Kruh zachovává jedinečnost a současně sjednocuje, obsahuje všechny možnosti. 

Záměrem Cest kruhu je léčit, propojovat, inspirovat při hledání Cesty, harmonie a celistvosti.
Chce podporovat tvořivý rozvoj lidských bytostí k prospěchu Matky Země a všech jejich dětí.  

Tento medicínský kruh zve hledající k rozvoji vlastní zkušenosti, vzájemné podpoře,
inspiruje se spirituálními tradicemi předků, léčitelstvím, šamanismem a Rudou stezkou. 

Doporučuji - šamani, léčitelé, tvůrci bubnů

ŠAMANI, LÉČITELÉ - REGION
Pro Vaše léčení mohu doporučit všechny své učitele
a další krásné lidi, které jsem potka
l
MUDr.Jana Šťávová - Ma Navala je učitelkou ženské tantry - Mohendžodára a šamanské cesty, léčitelka, lékařka, která opravdu léčí. 
JANA FOTKA.JPG
Krásná a svěží žena, s velkým srdcem, nezbedným humorem a jiskrnýma očima. Na skupinách, které vede se nebudete nudit. Hodně ví a opravdu umí učit a léčit. Při léčení, vyniká velkou empatií zdravým soucitem a schopnostmi vidět celou lidskou bytost ve Vesmíru. Má bohaté zkušenosti z 25-ti leté lékařské praxe a ze své spirituální cesty. Prošla výcviky a zasvěcením v reiki, tantře, ženské tantře, šamanismu, čakrové alchymii a energetickém čtení a poradenství podle Osha, bodyterapii, aurasomě a dalších.
Vede skupiny ženské tantry, Mohendžodára (certifikovaná cvičitelka), věnuje se energetickému čtení a poradenství podle Osha. Provází na medicínské - šamanské cestě.
email: janastavova@seznam.cz
mobil: 603 111 431
www.mohendzodaro.cz
Karel Fuller, tanečník posvátného obřadu Tance slunce, šaman a léčitel
KAREL FULLER.jpg
Karel je mužem na své spirituální medicínské cestě, tanečníkem obřadu Tance slunce. Být tanečníkem slunce je velká pocta a závazek kráčet po rudé stezce pokojného bojovníka. A to Karel opravdu žije s neoblomným záměrem, který je inspirující až nakažlivý. Prošel dlouhou cestou duchovního rozvoje, mnoha výcviky a má v sobě něco jedinečného a silného. Potřebu jít za světlem, pravdou, léčením, propojovat. Hodně ví a umí to předat, vyprávění jsou úžasná. Znám jej několik let a jsem za to velmi vděčný. Velmi doporučuji jeho péči.
Nabízí šamanská léčení, léčení hudbou a rituály potní chýše.
Kontakt: E-mail: karel.fuller@seznam.cz
Ondřej Bahník - šaman, léčitel
ONDŘEJ BAHNÍK.jpg
Potkali jsme se v Bohuslavicích v medicínském kruhu. Mladý akční muž plný energie a nadšení, laskavé živé oči. Cítíte, že vidí, ví a umí. Přes svůj věk má mnohaleté zkušenosti se léčitelstvím, bylinkářstvím, šamanským léčením. Když jsem byl energeticky napaden a nedokázal si pomoci sám, okamžitě mne přijal a odvedl skvělé šamanské léčení. V běžném tonálním světě bychom řekli profesionál v diagnostice i léčbě s duchovním přesahem. Je v tom srdce, odvaha, vnímání, záměr, síla napojení, přítomnost, vědomí. Je žákem Jorgeho Redtail Hawka, učitele lakotské spirituální moudrosti a světoznámého otce transperzonální psychologie, Stanislava Grofa.
Více na stránkách: http://www.cestakekorenum.cz/
Telefon: +420 731 181 055
e-mail: cestakekorenum@gmail.com
Mgr.Magdalena Šimečková - facilitátorka holotropního dýchání, věnuje se kanisterapii a je léčitelkou psů 
MAGDA A PSI.jpg
Kultivovaná, temperamentní žena s přímou energií. Je na medicínské cestě a nese hluboké znalosti transperzonální psychologie, absolvovala dlouholetý výcvik přímo u jejího otce, Stanislava Grofa a současně je žačkou Jorgeho Redtail Hawka. Věnuje se facilitování skupin holotropního dýchání, chovu, výcviku a léčení psů, canisterapii. provozuje i psí hotel Koira.
Více na stránkách: http://www.cestakekorenum.cz/, http://www.koira.cz/
Telefon: +420 736 670 497
e-mail: cestakekorenum@gmail.com
Patrik Josífko - šamanská léčení, Mayská tradice
PATRIK JOSÍFKO.jpg
Muž s opravdu léčivým láskyplným srdcem, upřímný a velmi lidský. Potkal jsem jej v Bohuslavickém medicínském kruhu a doufám, že jej budu potkávat ještě dlouho. Je žákem mayského šamana Papa Pedra a lakotského spirituálního učitele a šamana Jorge Retailhawka. Doporučuji jeho šamanská léčení, obřady v Mayské tradici - rituál Posvátného ohně, jeho výklad mayského posvátného počtu, u nás známého jako kalendář Tzol’kin, výklad Mayského stromu života.
www: www.lecivesrdce.cz, email: patrik@lecivesrdce.cz, tel.: +420 603 840 434
Ewa Grunbergerová - šamanka, kamenný obchod i eshop s vykuřovadly, bylinami
EWINY BYLINY I.jpg
Ewa je mladá, krásná a vášnivá žena s neutuchající potřebou kráčet a hledat na medicínské cestě, léčit. Když pro náš kruh vaří, cítíte tu energii i v jídle. Má velké šamanské schopnosti, provázené charismatem těch, kteří opravdu dovedou vidět a pomoci.
Její obchod EWINY BYLINY nese jejího ducha, najdete tu vykuřovadla, léčivky, bubny, chřestidla....a mnoho dalšího a hlavně Vám zasvěceně poradí.
Více na http://www.ewinybyliny.cz/.
VÝROBA BUBNŮ, CHŘESTIDEL (nejen to)
Robert Prokeš - je nejen průvodcem výroby bubnů a mužem na medicínské cestě, muzikantem
ROBERT PROKEŠ I.jpg
Boba potkávám už několik let, sdílíme medicínskou cestu a je to pro mne vždy velmi obohacující setkání.
Pokud si chcete snadno a rychle sami vyrobit svůj buben, vřele doporučuji právě Roberta. Vytvářel jsem si s ním buben už třikrát. Pomůže Vám naplno se spojit se záměrem, vždy pečlivě vyčistil prostor od negativních energií a přivolal posvátné podpůrné a ochranné síly, perfektně nám připravil kůže i rámy, šlachy a nářadí. Nebyla to práce, byla to spíš meditace a pocit, že můžeme být u zrození nové bytosti, vlastního bubnu, stejně jako dítěte, kterému dáváte život. A navíc ta energie vzájemné podpory všech zúčastněných.... Bubny mají nádherný hlas i vzhled a Bob Vás provede i obřadem jejich zasvěcení.
Vyrábí nejen bubny a chřestidla, ale šije i krásná týpí, bubnuje a muzicíruje s vášní, kterou jsem viděl jen u černošských zpěváků blues.
Více se o Robertovi a jeho práci dozvíte na jeho stránkách: http://www.kreativne.com
Kontakt: Mobil: 737 102 087
E-mail: bob.prokes@gmail.com
BUBEN.jpg
BOBOVY BUBNY.JPG
VÝROBA BUBNŮ i.jpg
VÝROBA BUBNŮ II.jpg
Filip Jantula - Výrobce chřestidel, dešťových holí, dřívek, muž na medicínské cestě
FILIP JANTULA.jpg
Filipa potkávám několik let v medicínském kruhu a po setkání s ním mívám pocit, že mi pomáhá jít cestou čistoty, v harmonii a lásce ke všemu živému. Vyrábí krásná chřestidla, dešťové hole, dřívka a nádherně foti a nejen to.
Vřele doporučuji setkání s ním a nástroje nejen pro zvuk, vzhled chřestidel, ale i pro čistou energii, která byla s láskou vložena.
Tel.: 737 651 592, 734 288 044
E-mail: fjantula@facebook.com, file6seznam.cz@seznam.cz
CHŘESTIDLA I FILIP JANTULA.jpg
CHŘESTIDLA II.jpg
DEŠŤOVÉ HOLE.jpg
CHŘESTIDLA III.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one